Eğitimlerimiz   >    Yaz Okulu

Yaz Okulu

Yaz Okulu

Günışığı Kreş ve Gündüz Bakımevi ailesi olarak amacımız; tatilde çocuklarımızın sadece eğlenmeleri ve farklı tecrübeler yaşamaları değil aynı zaman da sosyal duygusal ve yetenek gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Çocuklarımıza bütün bir kışın yorgunluğunu atmak ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri adına hazırladığımız programla onlara eğlenirken öğrenmenin de yolunu açıyoruz.

Yaz okulu programımız dahilinde kendi alanında bilgili ve eğitimli öğretmenlerimiz ve grup sorumlularımız eşliğinde uygulama ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen sosyal bağları güçlü ruhen ve bedenen sağlıklı kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle çocuklarımızı en üst seviyelere taşımaktayız.

Çocuklarımızın ve ailelerimizin okul dönemi boyunca ağır ders programı ve sınavlarından zaman ayıramadıkları dini ve manevi eğitim eksiklerini kalıcı hemde farklı metot ve uygulamalarla sevdirerek tamamlamaktayız. Eğitim programımız içinde bulunan dini eğitim, edep adap, siyer, peygamberler tarihi, Kur'an harfleri öğrenme ve Kur'anı kerim okuma çalışmaları, sure - hadis ezberleme teknik ve uygulamaları, dini ezgi ve ilahi öğrenimleri, Türkçe dil etkinliği, derslerine yardımcı etüt çalışmaları, test - sınav egzersizleri, İngilizce dil öğrenimi, satranç, mental, mangala oyunları, montessori eğitimi araç gereçleriyle eğlendirici hem de öğretici akıl zeka uygulamaları ve daha birçok farklı yeni uygulamalarımızla çocuklarımıza eğitim ve öğretim vermekteyiz.


Foto Galeri